O świecach sojowych - 312 Soy Candles
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Naturalne świece sojowe 312 Soy Candles312 Soy Candles to niezależna pracownia świec w której powstają niepowtarzalne koncepcje produktów. 

Nasze świece są w całości wytwarzane ręcznie. Na każdym kroku powstawania produktu dbamy o zachowanie najwyższych standardów jakości. Świece zapachowa są w 100% roślinne, powstają na bazie naturalnego wosku sojowego połączonego z olejkami zapachowymi. Szeroki wachlarz świec dostępnych w naszej ofercie,posiada zróżnicowane bukiety aromatów.

Inspiracją dla ich powstawania są podróże, emocje i intymność zacisza domowego, a także pory roku i związane z nimi rytuały.Design naszych produktów inspirowany jest minimalizmem i stonowaną elegancją. Dzięki temu świece 312 idealnie pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, klasycznych wnętrz, jak i do stylizacji industrialnych, vintage czy boho. Postaw słoiczek ze świecą w otoczeniu ulubionych dekoracji lub bukietu kwiatów i ciesz zmysły zapachem i estetyką tego połączenia

Dlaczego warto wybrać świece sojowe? Stosowany w naszych produktach wosk sojowy jest w 100% naturalny - nie zawiera substancji ani właściwości szkodliwych dla środowiska naturalnego. Używany do produkcji naszych świec surowiec nie zawiera pestycydów ani herbicydów, a także pochodzi z niemodyfikowanych genetycznie upraw. Nasze świece nie zawierają parafiny, która jest substancją pozyskiwaną na bazie ropy naftowej, nie są także sztucznie barwione.Wosk sojowy w przeciwieństwie do parafiny wydziela mniej dwutlenku węgla, pali się czyściej i nie pozostawia sadzy benzynowo-węglowej.

Ne musisz martwić się jeśli kiedykolwiek zdarzy Ci się rozlać roztopioną świecę sojową - plamy z wosku sojowego są łatwe do usunięcia za pomocą ciepłej wody i mydła lub płynu do mycia naczyń.

Wosk sojowy pali się o 50% wolniej niż parafinowy, dzięki temu żywotność świec jest znacznie dłuższa.

 

Pamiętaj, że nasze produkty są naturalne, co oznacza, że właściwości poszczególnych partii produkcyjnych mogą wykazywać nieznaczne różnice. Jest to zupełnie naturalne zjawisko. Delikatne odchylenia koloru wosku lub jego tekstury nie mają wpływu na komfort użycia świecy i nie świadczą o jej wadliwości.


o%20swiecach%20sojowych%20n_n-kopia.jpg